מכונית על שלט

מי אינו חלם כבר משחר ילדותו על מכונית על שלט? כילדים כאשר היינו קטנים מדי בכדי לנהוג על רכב אמיתי, הנחמה היחידה שנותרה לנו היא להפעיל רכב או צעצועים אחרים שהם כלי רכב שונים הנעים על גלגלים, באמצעות השלט. לילדים קטנים שאוהבים לשחק עם מים, ישנם צעצועים ממונעים כגון סירות וצוללות הפועלות על שלט רחוק. מדובר על צעצוע שמפתח את הקואורדינציה  ישנם צעצועים ממונעים שפועלים על סוללות, בנזין אם מדובר על מכוניות על שלט רחוק, או כאלה הפועלות על שלט  ניטרו. זוהי מערכת שכוללת סרוו אשר מחובר למצערת המנוע ולמיכל הדלק.

 

ישנם הורים , שאינם מתמצאים בנושא של מכוניות על שלט אך מעוניינים לרכוש לילד אך יש לדעת על פי גיל הילד, לא לרכוש צעצועים יקרים על שלט, כך שלא יישברו מהר והמחיר יהיה יקר מדי וחבל.

מכונית על שלט

 

מסוקים על שלט – משחק מעניין למבוגרים וילדים

 

אפילו היום, ב מאה ה-21, מסוק על שלט שובה את ליבם של ילדים רבים ונערים מתבגרים בכל קצוות תבל. גם היום, כאשר הילדים מתעסקים באייפונים או בטאבלטים,  הם תמיד ימצאו עניין בהפעלת מסוק על שלט רחוק. מסוק על שלט רחוק כבר קיים עשרות שנים, יש לציין כי מסוקים על שלט רחוק התקדמו מאוד מבחינת הטכנולוגיה אך הבסיס שלהם העיקרון, הינו אותו עיקרון של מכונית על שלט. הביצועים של מכוניות אלה או מסוקים הם גבוהים. ניתן לשלוט בהם באמצעות לחיצת כפתור ואפילו להטיס אותם למרחקים ולכיוונים שונים. גם מבוגרים אוהבים ספורט זה ויש קבוצות שלמות שנפגשות מדי שבת להטיס מסוקים, טיסנים אול מכוניות, מסוקים  על שלט רחוק שהם מקצועיים ויקרים יותר.

 

המנוע הוא חזק ומתקדם שמותקן בגוף המכונית או המסוק או בשלט עצמו. זו הסיבה, שיש להסביר לילדים כאשר אתם רוכשים להם מסוק או טיסן על שלט רחוק שעם צעצועים אלה, יש לשחק בחדר שאין בו הרבה אנשים, כך שחלילה אף אחד לא ייפגע. ההמלצה היא, לשחק בצעצועים אלו רק במקום פתוח מה שלבטח יצור עניין לילדים וכן יציאה לשטח פתוח עם אנשים ואוויר צח, מה שעדיף על הסתגרות בחדר מול מסך המחשב.

מכוניות על שלט

 

מכוניות מקצועיות על שלט – מורה נבוכים

 

יש לציין כי מכונית על שלט שהיא מקצועית יותר תהיה יקרה ומורכבת ממנועים חזקים. מנועים אלה, פועלים על חשמל או בנזין. המהירות שיכולה להגיע מכונית כזאת היא עד 60 קמ"ש, או  לפעמים אפילו יותר. מומלץ לרכוש מכוניות על שלט שהן מהסוג היקר יותר, לילדים בוגרים או מבוגרים שמכורים לתחביב. יש לדעת את החוקים והסכנות השונות בהפעלת מכוניות או כלי אחר שפועל על שלט רחוק, היות שהן פולטות אדים. יש לעבור הדרכה לגבי המכוניות הללו ודרך תפעולן. כמו מכוניות על שלט או מטוסים שפועלים בשלט רחוק הם גם צריכים  הסבר קצר על איך להפעיל אותם. כמו כן טיפול או תחזוקה לא נכונה לכלים אלה שפועלים על שלט, עשוי לגרום לקלקול או שבירה של הצעצוע.

 

 מחירים של מכוניות על שלט רחוק שהן מקצועיות יותר, עשוי לנוע בין 1500 ₪ – 10,000 ₪ . כדאי לשקול היטב את הרכישה של מכוניות מקצועיות אלה הפועלות על שלט, על מנת שלא ייהרסו אם מדובר על ילדים בגילאים קטנים או אפילו מבוגרים שמעוניינים ללמוד את התחום וללא ניסיון, כלים אלה הם יקרים ועשויים להתקלקל בגלל חוסר ידע וניסיון בתחום.

 

לרכישת מכוניות על שלט תוכלו לפנות לחברת הוט סטף יבואנית צעצועים מובילה של צעצועים על שלט ותוכלו לרכוש מתנה מיוחדת ומהנה במיוחד.